МОЛОДЬ ЗА ПРАВА СПОЖИВАЧІВ
П`ятниця, 26.04.2024, 12:45
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 163

Міні-чат

Друзі сайту
КНТЕУ

МЦ ОСА

Портал споживача

Центр Экспертиз "ТЕСТ"

Якість життя

Статистика

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: MaEsTrO  
Форум » ФОРУМ » Гарячі теми » ФАСТ-ФУД ВЖЕ НЕ В МОДІ!
ФАСТ-ФУД ВЖЕ НЕ В МОДІ!
adminДата: Середа, 19.05.2010, 00:47 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 36
Репутація: 2
Статус: Offline
А ТИ ХАРЧУЄШСЯ У ФАСТ-ФУДІ?
 
HelenaДата: П`ятниця, 21.05.2010, 06:18 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Статус: Offline
НІІІІІ!!! І ніколи не буду!!! І дітей своїх за таке бити буду!!!! dont
Найгірше в закладах швидкого харчування — це жири, які використовуються для підсмажування котлет, картоплі фрі та інших продуктів. Там зазвичай використовується комбі-жир з великою часткою маргарину. А маргарин — це, як відомо, велика кількість так званих транс-жирів.

Транс-жири не зустрічаються в природі і виробляються тільки в процесі приготування маргарину і меншою мірою — при дезодорування рафінованої олії. Наш організм «не знає», що з ними робити, і тому вони різко порушують жировий обмін, приводячи до розвитку атеросклерозу і надлишкової ваги.

Крім того, жир у фритюрниці ніхто не буде замінювати кожні 2—3 години (як треба було б робити). Його просто доливають в міру потреби. У результаті в цьому жирі (а значить, і в приготованих на ньому продуктах) накопичуються канцерогени (які викликають рак) і глікотоксіни (викликають хронічні запальні захворювання).

Ще одна серйозна проблема будь-якого, навіть найбільш «якісного» фаст-фуда — це підсилювачі смаку. Хоча власники закладів зазвичай заперечують їх використання, вони лукавлять. Адже замість чистих спецій у подібних ресторанах використовуються готові пряно-ароматичні суміші, в т.ч. і глутамат натрію confused , до складу яких і входять підсилювачі смаку. І хоча ці речовини і роблять фаст-фуд таким смачним і жаданим, вони ж сприяють розвитку гастриту, а з часом — і більш важких хвороб травлення.

Ну і, зрозуміло, «швидкість» їжі ніяк не йде на користь. Правильне травлення можливо тільки якщо їсти спокійно, не квапитися. Інакше всі регуляторні процеси в системі травлення порушуються, що з часом неминуче призводить до хвороб.

Але ж насправді не так і складно правильно харчуватися. Навіть пара бутербродів з сиром, з'їдених правильно (спочатку 2 склянки води або чаю, а через 15—20 хвилин — бутерброди) — набагато корисніші за будь-який фаст-фуд.
Ось так народ, а тепер задумайтесь чи воно вам треба?!? fool

Повідомлення відредагував Helena - П`ятниця, 21.05.2010, 22:51
 
jammyДата: Субота, 22.05.2010, 19:51 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ЦЕ ЛЮБЛЮ, тому що …

ЦЕ основна причина ожиріння

ЦЕ збільшує мої шанси захворіти на:

діабет на 40-70%

рак на 40%

депресію на 60%,

атеросклероз і серцево-судинні захворювання на 100%

а також на захворювання шлунково-кишкового тракту, порушення моторики кишечника, загострення гастритів, холециститів і коліту, токсичного гепатозу.

ЦЕ знижує мої інтелектуальні здібності на 16%

ЦЕ порушує мій гормональний баланс і може спричинити безпліддя...
eek eek eek eek eek eek eek eek eek

 
Olga_FysunДата: Неділя, 23.05.2010, 18:46 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 41
Репутація: 3
Статус: Offline
Нікому не рекомендую харчуватися фаст-фудом !! Він шкодить здоров»ю, а ще (увага дівчата!!), дуже швидко набирається вага! Так що мабуть треба подумати перед тим як щось «ложить у рот».Досить цікаві статті на тему «фаст-фуд» :

http://www.exp21.com.ua/ukr/standpoint/71-2.htm
http://vn.20minut.ua/news/170805

 
СтудентДата: Вівторок, 08.06.2010, 12:27 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
это все понятно, питаться фаст-фудом не рекомендовано, но иногда так хочется! прямо сейчас представляю себе сочнейший(но вреднейший), вкуснейший(но изъяннейший и ущербный) Биг Тэйсти.. happy
 
HelenaДата: Вівторок, 08.06.2010, 23:22 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Статус: Offline
ну то якщо зрозміло, то невже ти не можеш пожертвувати смаком заради користі??? no no no Це по-перше, а по-друге, як на мене, то їжа в Маку взагалі не смачна, хіба що мороженка... confused
 
жужаДата: П`ятниця, 11.06.2010, 00:09 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
кожен сам для себе вирішує. ми всі знаємо як це шкідливо. це як гризти нігті - ти знаєш, що це негарно і нічого прикольного в цьому немає, але всеодно гризеш. але одного дня просто кажеш стоп і все. кожен з нас пройшов через цю стадію, коли дуже кочеться чогось з Маку ( в когось і не прошло). в мене воно прошло з часом. колись там бувала досить часто а потім якось зрозуміла, що то не моє і все. і захистити своїх дітей і близьких від Маку і його подібних простими розмовами нереально, воно прийде до них саме з часом. а поки ми можемо тільки попереджати і берегти хоч себе.
 
HelenaДата: П`ятниця, 11.06.2010, 20:28 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Статус: Offline
Ага, авжеж!!! Воно прийде до них з часом, так само як і всеможливі гастрити, гостроденіти, язви, підвищений рівень холестирину, підвищений кров.яний тиск і т.д. і т.п. dont dont dont Невже неможна пояснити дітям заздалегідь??? І "прості розмови" будуть дуже навіть ефективні, якщо привести правильний приклад (я надіюсь для батька чи матері в залежності від особливостей їхної дитини це буде неважко)!!! deal
 
adminДата: П`ятниця, 11.06.2010, 20:56 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 36
Репутація: 2
Статус: Offline
Погоджуюсь з Helenою, якщо сьогодні дітей не вберегти від фаст-фудів, то завтра цього робити вже буде непотрібно, а онуків і взагалі можна не дочекатися...

знаю по своїм дітям - якщо їм дати волю - то вони б там і снідали і обідали і вечеряли... sad

а як же дитячі спогади про матусіни і бабусіни пиріжечки? love
я вже не буду повторюватися про гастріти, холецистити, коліти та тому подібні ...іти killed

 
HelenaДата: Четвер, 17.06.2010, 20:12 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Статус: Offline
Отож бо і воно!!! fudge fear fudge
 
AlexGorДата: Середа, 25.08.2010, 18:33 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Вот наткнулся недавно на интересную статью:
www.internetua.com/ekologicsnii-fast-fud---v-socialnie-seti

оказывается что фаст-фуд скоро опять будет в моде, (но только полезный). biggrin

 
Olga_FysunДата: Понеділок, 30.08.2010, 02:12 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 41
Репутація: 3
Статус: Offline
а в мене стаття не відкривається... <_<

Повідомлення відредагував Olga_Fysun - Понеділок, 30.08.2010, 02:12
 
AlexGorДата: Середа, 29.09.2010, 22:11 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Странно, может быть статью уже удалили sad sad

Додано (29.09.2010, 22:11)
---------------------------------------------
Вот еще интересная информация про полезные продукты и их вредные ефекты при злоупотреблении
sad

http://ubr.ua/leisure....n-61591

 
HelenaДата: Середа, 29.09.2010, 23:16 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Статус: Offline
Жутка статейка то!!! wacko І все одно напевно краще заливатись зеленим чаєм, об.їдатись рибою і помідорами ніж жерти кілограми чіпсів, сухариків, гамбургерів, хот-догів і запивати це все кокою, про що власне дана тема... dry
 
010203Дата: Четвер, 20.01.2011, 16:53 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Обожаю мак)) незнаю почему)) а действительно, в чем их секрет? в кунжуте на булочке? почему хочеться еще и еще? cry
 
Форум » ФОРУМ » Гарячі теми » ФАСТ-ФУД ВЖЕ НЕ В МОДІ!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Сайт создан в системе uCoz