МОЛОДЬ ЗА ПРАВА СПОЖИВАЧІВ
П`ятниця, 19.04.2024, 01:47
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 163

Міні-чат

Друзі сайту
КНТЕУ

МЦ ОСА

Портал споживача

Центр Экспертиз "ТЕСТ"

Якість життя

Статистика

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: MaEsTrO  
Форум » ФОРУМ » Гарячі теми » Овощи могут испортить зубы
Овощи могут испортить зубы
olena_sav4ykДата: Середа, 06.10.2010, 18:23 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Шотландские ученые доказали, что тушеные или жареные овощи могут нанести непоправимый вред зубам. Дело в том, что в приготовленных таким образом овощах содержится большое количество особых кислот, которые приводят к образованию кариеса.

Особенно вредными для зубов оказались жареные баклажаны, кабачки и вареная паприка.

А вот томаты и лук не меняют свой состав после термической обработки, поэтому их можно употреблять в любом виде.

Ученые утверждают, что полезнее всего есть свежие овощи. Если же вам хочется сделать овощное рагу, то к выбору ингредиентов следует отнестись особенно тщательно.

Источник: passion.ru

 
Olga_FysunДата: Середа, 06.10.2010, 19:40 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 41
Репутація: 3
Статус: Offline
ха , знаю цей сайт - passion.ru (типу інтернетівський Космополітен ) wink . якщо ми будемо всім підряд довіряти, то які з нас можуть буть працівники.
А просто написати , що те або це приносить шкоду/користь і я хоч зараз можу.
Де докази ??? surprised
 
HelenaДата: Понеділок, 17.01.2011, 04:02 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Статус: Offline
Правду Олько кажеш, фігня це все!!!! blahblah :blahblah: blahblah А що краще замість тушених овочів гамбургерами і кокаколами запихатись???!!!??? Такі розумні ті вчені, кислоти знайшли... wink А то любий 7-класник не скаже, що в яблуці є яблучна кислота, наприклад... smile У всіх овочах та фруктах є кислоти, але є ще такі прекрасні речовини як антиоксиданти, без яких людина старіє і вмирає вдвічі швидше... Так обирати Вам: їсти тушені овочі чи товкти картоплю Фрі... wink smile wink

З.И. До речі фреші рекомендують пити через трубочку через раніше згадані кислоти заради захисту емалі зубів, то може і рагу спробувати... rolleyes suspect rolleyes

Повідомлення відредагував Helena - Понеділок, 17.01.2011, 04:02
 
010203Дата: Четвер, 20.01.2011, 16:57 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Вообще ученые доказали что чистить зубы нужно уже не сразу после еды, а через час (МН за январь 2010) так что мало сколько еще стереотипов поламают=) Мо cool жет Лена и права. cool
 
Форум » ФОРУМ » Гарячі теми » Овощи могут испортить зубы
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Сайт создан в системе uCoz