МОЛОДЬ ЗА ПРАВА СПОЖИВАЧІВ
П`ятниця, 29.03.2024, 11:56
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 163

Міні-чат

Друзі сайту
КНТЕУ

МЦ ОСА

Портал споживача

Центр Экспертиз "ТЕСТ"

Якість життя

Статистика

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: MaEsTrO  
Форум » ФОРУМ » Гарячі теми » А ЦЕ КОРИСНО СПОЖИВАТИ? (Попкорн, за і проти)
А ЦЕ КОРИСНО СПОЖИВАТИ?
adminДата: П`ятниця, 11.06.2010, 23:37 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 36
Репутація: 2
Статус: Offline

Попкорн, за і проти

 
HelenaДата: Субота, 12.06.2010, 08:36 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Статус: Offline
Я за!!! respect respect respect

Попкорн стал практически обязательным атрибутом посещения кинотеатра. В кафе при этих заведениях попкорн снабжают большим количеством сахара и жира, что дискредитирует попкорн в глазах общества. Особенно если учесть, что это подслащенное блюдо в кинотеатрах продают огромными порциями. Порой в них содержится до 1200 килокалорий.

Медики же ничего не имеют против попкорна и в очередной раз подтверждают, что считают его полезным, если есть его без жира и сахара.

Доктор Иезихар Хаунд, Иллинойский Университет: "Ведь что такое попкорн? Это обычная кукуруза, которая очень богата клетчаткой, улучшающей работу пищеварительной системы. Более того, она понижает уровень сахара в крови. Недавно стало известно о еще одном чудесном свойстве кукурузы – в ней есть антиоксиданты. Они полезны для кожи и тканей организма. Да и вообще – они продлевают молодость и защищают от многих заболеваний, например, от рака.

Для того, чтобы покушать полезного попкорна нужно отправляться не в кинотеатр, а в супермаркет, где продают специальные пакетики для приготовления попкорна. Их достаточно разогреть в микроволновке, и из малюсенького пакетика получится целая тарелка полезного и вкусного лакомства, которое можно посолить или подсластить, хотя увлекаться добавками не рекомендуется.

Источник: neboley.com.ua

 
Olga_FysunДата: Середа, 16.06.2010, 02:18 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 41
Репутація: 3
Статус: Offline
І я люблю попкорн smile але часто його вживати не рекомендую. Причини такі:

- якщо попкорн з якимось смаком, то це ясно що там ароматизатор "ідентичний натуральному" wink
- якщо попкорн солодкий, то там багато цукру, що також не є дуже корисним
- якщо попкорн власного вирощування і приготування, то він погано оброблений від "лушпиння"(чи як воно називається),
а воно не перетравлюється в організмі - звідси різні хвороби шлунку.

Ось так- все просто smile

 
adminДата: Четвер, 17.06.2010, 21:24 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 36
Репутація: 2
Статус: Offline
Ароматизатор діацетил (запах топленого коров"ячого масла), яке додають у попкорн, може бути небезпечним для здоров'я.
Діацетил використовують у якості ароматизатору при виробництві маргарину та інших харчових продуктів, у тому числі попкорна.
Вважається, що саме по собі ця речовина в невеликих кількостях не є небезпечною для організму людини, але часте вдихання його пари може бути шкідливо для легенів (згадайте, точку продажу попкорну можна знайти по запаху за 30-50 метрів...). Виробники попкорну, як завжди, ні якої шкоди здоров'ю не визнають (як, втім, і про шкоду сухих сніданків для здоров'я та багато іншого).

Однак, реально зареєстрований випадок, коли у любителя попкорна розвинулася загрозлива його життю хвороба легенів - облітеруючий бронхіоліт.
Також, таке захворювання нерідко зустрічається у робітників, які працюють на фабриках по виробництву попкорна.

Крім того, при приготуванні попкорна використовується значна кількість масла, цукру чи солі. А це все не сприяє покращенню здоров'я нашого організму.

До речі, попкорн полюбляють запивати газованими напоями, що теж не є добре. Так як, такі напої сприяють виникненню «метаболічного синдрому», групи факторів ризику, пов'язаних з появою діабету і серцево-судинних захворювань.

Не закликаю не споживати попкорн зовсім , але правду треба знати.
Отже якщо наносити шкоду здоров'ю, то, принаймні, усвідомлено... biggrin

 
adminДата: Четвер, 17.06.2010, 21:46 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 36
Репутація: 2
Статус: Offline
а давайте поцікавимося, чи зазначають виробники попкорну на маркуванні вміст діацетилу (Diacetyl),
харчова добавка Е 637-638... а ще цікавіше було б дізнатися його вміст на 100 г продукту...
 
HelenaДата: П`ятниця, 18.06.2010, 19:59 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Статус: Offline
Неее, ну правильно... Якщо попкорн купувати, то, можливо, він шкідливий, але якщо взяти начистити кукурузку спеціального сорту, потім налити трохи олії на сковорідчку і висипати туди зернятка , то мені здається, шкоди від нього не буде... yes teehee yes
 
Olga_FysunДата: П`ятниця, 18.06.2010, 20:16 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 41
Репутація: 3
Статус: Offline
НЕLENA, може бути і шкода....прочитай що я там вище написала sad
 
HelenaДата: П`ятниця, 18.06.2010, 22:23 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Статус: Offline
Ой, ну а очей на голові немає, чи що??? Щоб те лушпиння не їсти, або просто напросто випльовувати його!!! dry
 
Olga_FysunДата: П`ятниця, 18.06.2010, 23:49 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 41
Репутація: 3
Статус: Offline
ти мабуть ніколи не їла домашній поп корн sad .якщо в мене буде - поділюсь з тобою.
його не можливо виплюнути або не їсти . ну на словах це не пояснити, тільки в практиці
 
HelenaДата: Субота, 19.06.2010, 15:28 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Статус: Offline
Мабуть не їла... sad Чекаю від тебе пропозиції прийти в гості на домашній попкорн і хорошу кіношку... teehee biggrin yes
 
Olga_FysunДата: Середа, 23.06.2010, 09:30 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 41
Репутація: 3
Статус: Offline
Зрозуміла, будемо вивчати товарознавство на практиці:)
 
HelenaДата: Субота, 25.09.2010, 22:56 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Статус: Offline
Я спробувала домашній попкон biggrin І з впевненістю можу сказати, що він дуже предуже смачний і дуже корисний icecream !!! І без лушпиння, більше того у купленому попкорні його було більше ніж у домашньому fudge !!! ОТАК, так що їжте домашній попкорн і не переживайте за здоров'я!!! laugh respect laugh
 
Форум » ФОРУМ » Гарячі теми » А ЦЕ КОРИСНО СПОЖИВАТИ? (Попкорн, за і проти)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Сайт создан в системе uCoz